Anahtar Teslim Çözümler

Projelendirme

Günümüz teknolojisinin proje ofisine sağladığı her türlü olanağa sahip olan Erge bilimsel,hatasız, hızlı ve zamanında proje üretimini hedef edinmiştir. Deneyimli mühendislerden oluşan ekibimizle projelendirme hizmetlerinde en çağdaş ve teknolojik yazılımları ve ekipmanları kullanmaktadır.

Altyapı

Erge sektördeki en son Teknoloji ve gelişmelerle, bilgi birikimini kullanarak, doğru, hızlı ve güvenilir bir şekilde, gelecek için beklenen gelişimleri de göz önünde bulundurarak modern altyapı hizmetleri sunmaktadır

Montaj

Erge elektromekanik, elektrik ve otomasyon ürünlerini sahada uzman kadrosu ile planlı bir şekilde profesyonel ekipmanları ile montajını gerçekleştirir.

Denetim

Sahadaki uygulamaların projeye uygunluk kontrolleri tecrübeli denetim personeli tarafından denetlenir, denetim sonrası yapılan tespitler toplantılarla karara bağlanır ve takip edilir, bu sayede sonuç mükemmel ve müşteri memnuniyeti tam olarak sağlanmış olur.

Devreye Alma

Erge dünyanın en iyi markalarını bir araya getirerek maksimum verim, minimum enerji düşüncesiyle hazırlamış olduğu Plc/Mmc pano sistemlerini yüzlerce testten geçirerek güvenirliliğini sağladıktan sonra sahada gerekli işlemleri yapar ve tesisi faaliyete geçirir.

Eğitim

Erge sunduğu anahtar teslimi çözümler sonrasında, kurulan tesislerinize ilk ürün alımı sırasında teknik ekibi ile yanınızdadır, ürün alımı sırasında siz değerli müşterilerimize ve personellerinize teknik ekibimiz tarafından gerekli eğitimler verilir ve  bilgilendirme toplantıları yapılarak tesis teslim edilir.